O nas

Najbardziej centralne miejsce noclegowe w Katowicach to właśnie MY! Od nas wszędzie jest blisko, restauracje, muzea, komunikacja miejska oraz zagraniczna, Spodek czy nocne życie – lokalizacja z pewnością nie zawiedzie żadnego z naszych Gości. Z ogromnym zaangażowaniem prowadzimy Apartamenty od 2013r. dzięki temu nabraliśmy sporego doświadczenia, aby móc świadczyć usługi na wysokim poziomie. Potwierdzają to nasze oceny na najchętniej odwiedzanym portalu rezerwacyjnym Booking.com – wszystkie powyżej 9 punktów.  Wyjątkowość naszych obiektów polega przede wszystkim na tym, iż w stare, zabytkowe kamienice tchnęliśmy nowe życie stwarzając tym samym przytulne i świeże wnętrza, aby nasi Goście czuli się jak najbardziej komfortowo. 

Oferujemy nowoczesne apartamenty z bezpłatnym bezprzewodowym i szybkim dostępem do Internetu. Każdy apartament wyposażony jest w telewizor LED z płaskim ekranem i dostępem do cyfrowych kanałów telewizyjnych. Do dyspozycji Gości jest wyposażony aneks kuchenny z lodówką i zestawem do parzenia kawy oraz herbaty. Goście otrzymują bezpłatną herbatę, kawę i wodę mineralną. W każdym apartamencie znajduje się osobna łazienka z prysznicem i suszarką do włosów – w jednym z apartamentów znajduje się przestronna wanna z hydromasażem, a w trzech apartamentach oferujemy łazienki zarówno z prysznicem i wanną. Nasz personel obsługujący jest codziennie do dyspozycji Gości, co pozwala na bieżąco dbać o ich wszystkie potrzeby. W naszej ofercie Goście mogą skorzystać z usługi transferu lotniskowego z osobistym odbiorem przez Kierowcę. Płynnie komunikujemy się w j.angielskim i j.niemieckim. 

Do każdej rezerwacji długoterminowej przewidujemy zniżki dostosowane indywidualnie.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.